Záruční doba
 
  1. Záruku na prodávané zboží poskytuje prodávající dle obecně závazných právních předpisů po dobu uvedenou v záručním listě. Není-li na eshopu EKS uvedeno jinak, je záruční doba na veškeré zboží poskytována v délce 24 měsíců. Záruka na zboží začíná v okamžiku vystavení faktury prodávajícím. Záruka se nevztahuje na závady způsobené nešetrným zacházením v rozporu s návodem k použití, mechanickým poškozením, přepětím v rozvodné nebo telefonní síti, úderem blesku, opotřebením, živelnými pohromami, vodou ,ohněm. Záruka se též nevztahuje na výrobky s odstraněnou nebo poškozenou pečetí od výrobce. Prodávající si vyhrazuje nepřistoupit na záruční opravu v případě, že dojde ze strany kupujícího k manipulaci se záručním listem-škrtání, přepisování údajů.

    Místem uplatnění reklamace je provozovna prodávajícího na adrese EKS Elektroservis, s.r.o., Na Příkopě 127, 686 04 Uh. Hradiště, tel:572 574 164, 603 273 144. Osobní návštěvu je nutné dohodnou předem telefonicky nebo na obchod@eksuh.cz. Pokud chce zákazník odstranit závadu v nejkratším možném termínu, může se obrátit přímo na nejbližší autorizovaný servis uvedený v manuálu nebo záručním listě od výrobku. V tomto případě však zaniká právo kupujícího žádat uhrazení částky za dopravu reklamovaného zboží prodejcem a to i případě oprávněné reklamace.
  2. Dopravu na místo uplatnění reklamace přímo do autorizovaného servisního střediska hradí sám zákazník a to i v případě oprávněné reklamace. V případě oprávněné reklamace přímo u prodejce na adrese: EKS Elektroservis, s.r.o., Na Příkopě 127, 686 04 Uh. Hradiště, dopraví prodejce opravené zboží k zákazníkovi zdarma.
  3. Reklamované zboží je nutno předat k reklamaci nejlépe v originálním balení a s veškerým příslušenstvím(dálkový ovladač, kabely, instalační CD a podobně) a přiložit kopii dokladu o nákupu, záruční list a podrobný popis reklamované závady. Kupující na sebe uvede také adresu a pokud možno i telefonický kontakt.
  4. Prodávající se zavazuje odstranit závadu zboží, která je předmětem oprávněné a správně uplatněné reklamace jeho opravou, výměnou za stejný výrobek, výměnou za podobný funkčně shodný výrobek, který disponuje srovnatelnými parametry. O způsoby vyřešení reklamace rozhoduje výhradně prodávající.
     
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 

Nejprodávanější zboží

 
© Satelitní a digitální technika - elektro, elektrosoučástky